Menu
JesteĹ› tutaj: G3/ Realizacje

SchneiderNet oraz Liga Elektromistrzów

Program lojalnościowy "SchneiderNet" dla elektryków oraz program motywacyjny dla sił sprzedaży dystrybutorów „Liga Elektromistrzów” były znakomitym narzędziem sprzedażowym motywującym zarówno elektryków do zakupów produktów Schneider jak i sprzedawców dystrybutorów do aktywnej odsprzedaży. Sprzedawcy w programie motywacyjnym walczyli o miejsce w jak najwyższej lidze co dawało wymierne profity w postaci punktów wymienianych na nagrody. Zakupy elektryków były również premiowane punktami w programie lojalnościowym, które z kolei uczestnicy mogli wymieniać na nagrody z obszernego katalogu. Na potrzeby obu programów zbudowaliśmy bardzo funkcjonalne narzędzie informatyczne do przetwarzania danych sprzedażowych wprost od dystrybutorów i dynamicznego naliczania punktów na kontach uczestników.


Czas trwania:2009-2011
Grupa docelowa: Elektrycy oraz sprzedawcy dystrybutorów

Zakres obsługi:
  • przygotowanie dokumentacji promocji (regulaminów, itp.), druk materiałów POS i zestawów startowych (teczka, katalog, gadżet)
  • doradztwo marketingowo-organizacyjnego w zakresie organizacji programu lojalnościowego i motywacyjnego, w tym opracowanie mechaniki promocji
  • przygotowanie aplikacji bazodanowej i strony www.schneidernet.pl do obsługi kont uczestników, gromadzenia punktów, importu danych od dystrybutorów, itp.
  • przygotowanie aplikacji SMS do systemu powiadomień uczestników o zdarzeniach w programie i promocjach
  • rozliczanie drużyn (dystrybutorów) z wyników, plasowanie ich w ligach i naliczanie punktów
  • zakup i wysyłka nagród
Do góry Powrót
g3