Menu
Jesteś tutaj: G3/ Oferta
Programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe

Od 10 lat budujemy największe programy lojalnościowe B2B na rynku. Zaufali nam najwięksi doceniając nasz profesjonalizm i elastyczność ale przede wszystkim skuteczność naszych rozwiązań.

Program lojalnościowy dla Twojej firmy zbudują profesjonaliści, którzy dokładnie wiedzą jak sprawić, aby był on zarówno atrakcyjny dla Twoich klientów jak i skuteczny dla Twojej firmy.

zobacz więcej

Konkursy, loterie

Konkursy, loterie

Obsługiwane przez nas loterie i konkursy są idealnym i bardzo popularnym narzędziem promocji B2C wśród naszych klientów przynoszącym spektakularne wzrosty sprzedaży. Oferujemy również konkursy facebook oraz nadzór loterii.

zobacz więcej

Platforma SMS

Platforma SMS

Posiadamy własną platformę do odbierania i masowej wysyłki SMS. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezawaryjność stosowanych technologii i nadzór 24/7 nad realizowanynymi wysyłkami.

zobacz więcej

Nagrody rzeczowe

Nagrody rzeczowe

Nagrody to jeden z podstawowych i niezbędnych elementów każdej promocji. Od ich atrakcyjności i dostępności bardzo często zależy skuteczność akcji.

zobacz więcej

Karty przedpłacone

Karty przedpłacone

Bankowe karty przedpłacone dynamicznie zdobywają popularność ponieważ są o wiele tańszą, wygodniejszą i atrakcyjniejszą formą premiowana niż tradycyjne bony. Dzięki nim można szybko stworzyć bardzo skuteczna narzędzie motywacyjne

zobacz więcej
Do góry Powrót
g3